Notícies

GosSOS participa a la jornada de portes obertes de Tot Natura

29/04/2022

Aquest dissabte 30 de maig al matí a Andorra la Vella

La nostra entitat participarà aquest dissabte a la jornada de Portes Obertes que Tot Natura celebra per sisena vegada a les seves instal·lacions de l'Avinguda Salou 32 d'Andorra la Vella. GosSOS hi serem presents amb una paradeta per explicar als visitants i participants de l'esdeveniment quina és la tasca de la nostra entitat en pro dels gossos sense llar del país i, especialment, la feina que fem en la gestió de la Gossera oficial del Principat d'Andorra. 

Membres de l'entitat, així com el responsable de la Gossera seran presents durant tot el matí a l'espai i estaran acompanyats d'un convidat molt especial 🐶  que ens agradarà molt que conegueu. Els visitants també podreu fer-vos socis, si ho desitgeu o bé adquirir algun producte solidari per contribuir a la tasca de la nostra associació en benefici dels peluts! 

Volem agrair a Tot Natura l'oportunitat de participar en aquest esdeveniment.